STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA WSPÓŁPRACA GALERIA KONTAKT
>>>  Misja

Narastające tempo rozwoju naszej cywilizacji jest szczególnie widoczne na przełomie XX i XXI wieku. Towarzyszące temu wymagania stawiane ludzkości to nowy wymiar współczesnego świata.

W nieustającej dążności do poszerzania granic działalności człowieka i poznawania świata mamy do czynienia z nieznaną dotąd i całkowicie nową jakością życia w każdym jej wymiarze.

Zaspokojenie naszych pragnień i potrzeb staje się osobistą naturalną codziennością a jednocześnie w wielu przypadkach kluczową strategią przedsiębiorstw. W sektorze usług transportowych mamy do czynienia z całkowicie nową jakością ich tworzenia i świadczenia.

Przedsiębiorstwa duże i małe przekonały się, że realizacja ambitnych strategii rynkowych jest procesem niezwykle złożonym, a osiąganie sukcesów, zależy od właściwego funkcjonowania wszystkich jej elementów.

Misją firmy Duhabex Długosz & Długosz sp.j. i jej nadrzędnym celem jest gotowość realizacji każdego zamówienia transportowego poprzez zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi a dzięki temu zdobycie zaufania i zadowolenia naszych partnerów.

Dlatego naszą troską jest, aby skrupulatnie przygotowane plany rozwoju w oparciu o inwestycje w ludzi i nowoczesny tabor, najnowsze technologie i systemy zarządzania gwarantowały coraz wyższy poziom świadczonych usług.

Dzięki temu zdobywamy zaufanie.

A zaufanie jest naszą dumą i największą wartością.

Franciszek Długosz
założyciel firmy Duhabex
grudzień 2000r.


strona główna | o firmie | oferta | współpraca | galeria | kontakt
Designed by HEXADE.COM for Interhead.pl | 2007